LinErasa Kollajen Aşısı

linerase-kollajen-asisi

LinErasa kollajen aşısı; derideki elastikiyet ve parlaklığın yeniden sağlanması ve kırışıklıkların açılması amacı ile cildin yeniden yapılandırılmasını sağlayan bir uygulamadır.

Kollajen sağlıklı genç ve esnek cildin ana elementidir. Kollajen sayesinde cilt korunur. Yaş ile birlikte üretimi azalır cilt zayıfar ve esnekliğini kaybeder. 25 yaşın üzerinde kollajen üretimi her yıl % 1.5 oranında azalmakta ve kırışıklıkların oluşmasına neden olmaktadır. Yaşlanma sürecinde azalan kollajen ve elastin nedeniyle esnekliğin azalmasına ek olarak subkutanöz yağ dokusunun da azalması görülebilir. Sonuç olarak yer çekiminden kırışıklıkların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Bununla birlikte kollajen kaybıyla mücadelenin en iyi yolu ciltte eksiklikleri gidermek ve kaybedilen kollajeni geri kazanmaktır. Kırışıklıkların düzeltilmesi ve bağ dokusunun güçlendirilmesini sağlar. Bu tedavi sayesinde cilt 5 yıla kadar gençleşebilir. Cildin bağ dokusunun yeniden yapılandırılması yolu ile yüz-boyun-eller ve vücudun tümünde cildi onarır ve yeniler. Cildin doğal güzelliğini geri kazandırır.

LİNERASE KOLLAJEN AŞISI ETKİ ALANLARI

 • Cilt yaşlanma belirtilerinin ve kırışıklıkların azaltılması,
 • Cilt elastikiyetinin arttırılması,
 • Yara izleri ve akne skarlarının azaltılması,
 • Çatlakların daha iyi bir görüntüye kavuşmasını,
 • Yüz, boyun,dekolte , göğüs ve el üzerinde elastikiyet kaybını düzeltilmesi ve gençleştirilmesi

Uygulama Prosedürü ve Etkisi

Kollajen aşısı,cildin durumuna göre 2-4 hafta aralıklar ile 2-4 seans uygulanır. İlk sonuçlar 7-14 gün sonra ortaya çıkar ve tedavi süresince gelişmeye devam eder. Tedavinin tam etkisini elde etmek için 2 hafta aralıklarla 3-4 seans tercih edilir. Bu süreçten sonra cildin yoğunluğu ve elastikiyetinde görünür farklılıklar oluşur. Etkinlik 12-18 ay boyunca devam eder. Tedavinin tam etkisi ( cilt gerginliği, cildin yoğunluğu, gevşek cildin kalınlaşması ve ince çizgilerin dolması) tedavinin tamamlanmasından sonraki 4 hafta içinde elde edilir.

Kollajen Aşısı Kimlere Uygulanmaz?

 1. Gebelik ve emzirme döneminde,
 2. İmmün sistem (bağışıklık sistem) hastalıklarında,
 3. Şeker hastalığı olanlarda,
 4. Keloid dokuda
 5. Kanser tedavisi sırasında,
 6. Lazer tedavileri ile aynı an da kombinin de,
 7. Derin kimyasal peeling sonrasında,

“LinErasa Kollajen Aşısı” hakkında 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir