Cryo Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama (İncelme)

Ameliyatsız Liposuction olarak da bilinen Soğuk Lipoliz uygulaması; soğuk ve vakum etkisi ile etki eder. Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan inatçı yağ hücrelerinizden kurtulmanızı sağlar. Soğuk Lipoliz karın, basen, bel, sırt, kollar, iç bacak gibi bölgelerdeki lokal yağ birikimlerini gidermek için uygulanan bir bölgesel zayıflama tedavisidir.

Soğuk Lipoliz, Cooltech cihazı ile yapılmaktadır. Cooltech; FDA onayı almış bölgesel incelme ve zayıflama amaçlı kullanılan bir cihazdır.

Cyro soğuk lipoliz nasıl etki eder?

Soğuk Lipoliz; deri, çevre doku ve organları etkilemeden deri altındaki yağ hücrelerinin kontrollü bir şekilde etkisiz hale getirilmesi ve bu yağ hücrelerinin haftalar içinde lenfatik sistem ile vücuttan atılması ile etki eder. Sistem cilt yüzeyini koruyarak sadece yağ hücrelerini hedef alır.

Cyro soğuk lipoliz nasıl uygulanır?

Doktorunuzun muayenesi ile uygulama yapılacak bölge belirlenir ve işlem öncesi vücut ölçüleriniz alınır. Özel jel petler cildinize yerleştirilir.

Cooltech cihazının başlıkları uygulama yapılacak bölgeye doktor tarafından yerleştirilir. Özel jel petler ile korunan cilt vakumlu kapsülün içine çekilir ve 70 dakika kapsülün içinde kalır. Uygulama boyunca sistem iki kat cilt arasında kalan yağ hücrelerini -8 dereceye kadar soğutarak donma etkisi yaratır. Uygulama sonucunda yağ hücrelerinde hücre ölümü başlar.

Cyro soğuk lipoliz kaç seans uygulanır?

Cyro Soğuk Lipoliz, vücuttaki yağ birikimlerinin tek seansta %30-40 oranında kalıcı olarak azalması sağlar. Uygulamadan 15 gün sonra yağ atılımı başlar ve bir ay sonra kontrolünüz olur. Hücre ölümü gerçekleşen yağ hücrelerinizin vücuttan atılımı 3 ay boyunca devam eder.

Herhangi bir yan etki gözlemlenir mi?

İşlem sonunda jel petler ile korunan ciltte hafif kızarma olabilir. Kızarıklık kalıcı değildir ve 1-2 saat içerisinde kaybolur. Seans bitiminde hafif masaj uygulanır.

Uygulama sonrası nelere dikkat etmeliyim?

Cyro Soğuk Lipoliz uygulaması sonrası yağlar; lenf, ter bezi ve idrar kanalları ile yoğun bir şekilde vücuttan atılır. Yağların atılmasına yardımcı olmak ve vücudun kaybettiği sıvı dengesini korumak için uygulama sonrasında bol su tüketilmelidir.

Cyro Soğuk Lipoliz uygulamasının fiyatı nedir?

Cyro Soğuk Lipoliz uygulamasının fiyat bilgisi için 05425271414 tıklayabilirsiniz.

Cildiniz için size özel önerilere 05425271414 ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve güzel günlerde görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir