Acnelan Nedir?

/Acnelan Nedir?
Acnelan Nedir? 2019-06-20T11:53:31+03:00

Yazımıza oy verir misiniz?1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Acnelan; akne maskesi yoğun akne problemi olan her yaş grubu için kullanılabilen bir yöntemdir.

Özellikle ilaç tedavilerinden fayda görmemiş veya ilaç tedavisi kullanmak istemeyen hastalar için gayet uygun bir seçenek.

ACNELAN akne maskesi kiti; yoğun profesyonel yöntemi ile ev bakımının eş zamanlı kullanımı ile hafif ve orta şiddetteki akne problemlerine maske ile uygulanabilir bir çözüm sunan yeni innovatif bir sistemdir. Akne hastalarının henüz karşılanmamış ihtiyacını gidermesi, hormon kökeni ve çok etkenli etiyoloji temeli belirtilerinin optimal kontrolünü sağlaması, akne lezyonlarını ilk seanstan itibaren giderebilmesi ve devamını önlemesi bu sisteme değer katan önceliklerdir.

Sivilcelerde bulunan bakteriyel oluşumları bitkisel olarak yok ederken aynı zamanda yağ bezlerinin çalışmasını dengeleyip yeni akne gelişimini önlüyor ve yine eş zamanlı olarak komedon dediğimiz tıkaçların da temizlenmesini sağlıyor. Bu süreçte bir yandan da gözenekler daha sıkı hale gelmiş oluyor.

Tedavi 3 seanstan oluşmaktadır.inatçı akneler için 5-6 seans yapılabilir. Seanslar arasında 15-21 gün aralıklarla yapılır

Dr.Lida Çiteli’den tedavi detayları ve fiyat bilgisi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.