PH Formula

PH FORMULA Cildin yatkın olduğu cilt bozukluklarının üzerine giderek tedavi eder. PH formula asidiktir ama cilt için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Dermis’de çalıştığı için, cilt üzerinden herhangi bir soyulmaya veya başka bir yan etkiye neden olmaz. İlk uygulamadan sonra bile sonuçları net bir şekilde görebileceğiniz bir uygulamadır.

Cilt yenileme etken maddeleri PH formula cilt yenileme asitleri, vitaminleri, antioksidanları, antiinflamatuarları, amino asitleri ve eser elementlerini benzersiz PH-DVC™ biyo-yararlanım gönderim kompleksi içinde bir araya getiren ve çok özel farmasötik bileşenler kullanan ilk farma- kozmesötik olmakla iftihar etmektedir. PH-DVC™ kompleksi etken maddelerin dengeli ve kontrollü gönderimini sağlar.

PH Formula nasıl uygulanır? 
PH Formula Tedavi öncesinde evde bakım ürünleri verilerek tedavi süreci başlanır. Öncesinde bakım uygulamasının başlaması, cildin peeling’e alışması için çok önemlidir. Bu sayede uygulama yapıldığı zaman cilt artık sürece adapte olmuş oluyor. Daha sonra PH formula uygulamasına başlanır.

Farkı nedir?

PH Formula diğer ürünlerden farklı olarak çok detaylı hazırlanmış ve anlık etki gösteren bir tedavi yöntemidir.
Cilt altında bulunan zararlı maddelerin ve toksinler su sayesinde ve etken maddeler sayesinde atılmasına sebep olur. Sonuç olarak da daha temiz ve berrak bir cilde kavuşursunuz.

Uygulama sonrasında sonuçları net bir şekilde görebilirsiniz. Her seans sonrasında çekilen fotoğrafların karşılaştırılması ile cildinizin nasıl değişikliğe uğradığını görebilirsiniz. Tedavi seanslarından sonra, tedavi uygulanan kişilere evde bakıma devam etmeleri için devam
ürünleri veriliyor. Bu sayede de tedavinin kalıcı olması ve cildin aynı şekilde kalması sağlanıyor.

PH Formula kimlere uygulanır?

PH Formula 20 yaşından sonra uygulanır. Özellikle güneşin zarar verdiği ciltler için en etkili tedavi yöntemidir diyebiliriz. Güneş ve diğer etkenlerin sonucunda oluşan kırışıklıklar için etkili sonuç sağlar.

Bunun dışında PH Formulanın uygulanabileceği cilt sorunları şöyledir:

  • Küçük ve orta boyutta kırışıklıklar
  • Aşırı gözenekli ciltler
  • Açık-kapalı komedon
  • Kronik sorunları olan ciltler
  • Akne ve akne izleri olan ciltler
  • Güneş veya diğer sebeplerden oluşan lekeli ciltler
  • Farklı etkenlerden renk değişimine ve pigment kaybına maruz kalan ciltler
  • Yaşlanma sebebiyle oluşan çizgili ciltler
  • Kurumuş ve elastikiyetini kaybetmiş ciltler
  • Ergenlik dönemi sebebiyle akneli ciltler