Velashape 3

VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik masajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

VelaShape III’ün sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elōs teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır. Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar. Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

VelaShape III selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. Ayrıca yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

Velashape 3 nasıl uygulanır?

İşlem öncesi uygulamayı yapacak olan uzman sizden bir form doldurmanızı isteyecektir. Bu form, uzmanın sizin tıbbi geçmişiniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Tedaviye başlamadan önce cildinizi korumak ve işlem sırasında rahat etmeniz için derinize özel bir sprey sıkılacaktır. İşlem yapılacak bölgeye o bölgeye uygun bir el aparatı yerleştirilecektir. Tüm cilt tipleri için mümkün olan en özelleştirilmiş etkiyi sağlamak ve rahat bir tedavi için duruma göre enerji arttırılabilir ya da azaltılabilir.

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansada, VelaShape III cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

Velashape 3 kaç seans uygulanır?

Seans sayısı, uygulanacak bölgenin yağ oranı ve selülit yoğunluğuna göre değişir. En fazla 8-10 seans önerilir. Seans aralıkları haftada bir şeklindedir.

Velashape 3 kimlere uygulanabilir?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape 3 bu konuda da son derece etkilidir.

Velashape 3 uygulanmasında herhangi bir yan etki gözlemlenir mi?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu hasta bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape III teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

Velashape 3 uygulama öncesi ve sonrası nelere dikkat etmeliyim?

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılacaktır.

Velashape 3 uygulamasının fiyatı nedir?

Velashape III uygulamasının fiyat bilgisi için 05425271414 tıklayabilirsiniz.

Cildiniz için size özel önerilere 05425271414 ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve güzel günlerde görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir