Dr. Lida Çiteli

Tedavi Alanları

Dr. Lida Çiteli, 18 yıllık bir tecrübe ile cilt bakımı ve ameliyatsız estetik uygulamaları konusunda başarıyla hizmet veriyor. Muayenehanemizde hizmeti verilen dolgu, botoks, cilt gençleştirme, bölgesel incelme ve ameliyatsız estetik uygulamaları, saç ve bağışıklık tedavileri ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dolgu Uygulamaları

Yüz hatlarını belirginleştirmek, kırışıklıkları gidermek, daha dolgun ve çekici dudaklara kavuşmak dolgu uygulamaları ile mümkün.

Botoks Uygulamaları

Yüz ve vücudunuzun çeşitli yerlerindeki kırışıklıkların giderilmesi ve terleme tedavisinde en güncel botoks tedavileri ile hizmetinizdeyiz.

Cilt Gençleştirme Uygulamaları

En modern ve yenilikçi cilt gençleştirme uygulamaları ile ışıl ışıl parlayan, bebek gibi ciltler sizleri bekliyor.

Lazerli Tedavi

Lazerli tedaviler ile dövme, akne ve yara izlerini silip, ciltteki gözenekleri küçülterek daha pürüzsüz ve parlak bir cilt yapısına kavuşturuyoruz.

Bölgesel İncelme ve Zayıflama Uygulamaları

Soğuk lipoliz, radyofrekans, velashape 3, G5 masajı, lenf drenajı ve selülit masajı gibi bölgesel incelme uygulamaları ile fazla kilolarınızdan kurtarıyoruz.

Ameliyatsız Estetik

Ameliyata gerek kalmadan en güncel medikal estetik uygulamalarıyla sizlere çekici bir görünüm kazandırıyoruz.

Saç Tedavileri

Saç PRP, saç mezoterapisi ve saç dolgusu ile saç dökülmelerini önlüyor, daha canlı, parlak ve gür saç yapısına kavuşturuyoruz.

Bağışıklık Tedavileri

Glutatyon ve ozon terapi gibi işlemlerle bağışıklığınızı güçlendiriyor, hastalıklara karşı direncinizi artırıyoruz.

Lazer Epilasyon Tedavileri

En gelişmiş ve yenilikçi lazer uygulamaları ile sizleri istenmeyen tüylerinizden kurtararak daha pürüzsüz bir cilde kavuşturuyoruz.

Randevu Al