Medya Blog
Baby Botoks Hakkındaki Her Şey
Dr. Lida Çiteli

Baby Botoks Hakkındaki Her Şey

En Yeni Medikal Estetik Cihazları Dr. Lida Çiteli’de!

Yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi için en sık tercih edilen yöntemlerden biri botoks işlemleridir. Botoks uygulamasıyla cilt daha genç ve canlı bir cilt görünüme kavuşur. Baby botoks yöntemiyle kırışıklıklar giderilerek bebeksi bir doku kazanılırken, mimiklerin kaybedilmesi riski de ortadan kaldırılır.

Sayfa İçeriği

Baby Botoks Uygulaması Kimlere Yapılır?

Baby botoks uygulaması için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması ve herhangi bir cilt rahatsızlığının bulunmaması gerekir. Kas ve damarlarda bir rahatsızlık bulunan, trombosit sorunu olan ve kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilere baby botoks uygulamaları yapılmaz. Hamilelere ve emziren kadınlara botoks uygulamaları önerilmez.

Baby Botoks Etkili Mi?

Baby botoks uygulamalarının kalıcılığı kişiye göre değişir. Etkisi genelde 3. aydan itibaren azalmaya başlar ve yaklaşık 5. aya kadar devam eder. Uygulamanın kalıcılığı bazı kişilerde 1 yıla ulaşabilirken, bazılarında ise 3 aya kadar düşebilir.

Baby Botoks Uygulamasının Zararı Var Mı?

Baby botoks işlemlerinde, botokstaki prosedüre benzer bir uygulama yapılır. Uzman kişiler tarafından yapılması halinde baby botoksun herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak işlemin ardından küçük kızarıklıklar olabilir ve bunlar bir veya iki gün içinde geçer.

Baby Botoks Kaç Ay Kullanılır?

Baby botoks uygulamasının 6 ayda bir yenilenmesi gerekir. Yüzdeki doğal ifadenin korunması için her seans öncesi cilt ve mimik analizi yapılarak ihtiyaç kadar dolgu kullanılmalıdır.

Baby Botoks Kaç Yaş Gençleştirir?

Baby botoks uygulaması, mimikler kaybedilmeden kırışıklıklar giderilerek cilt bebeksi bir doku kazanır. Baby botoks ile 3-7 yıl arası gençleşme sağlanır.

Baby Botoks Ne Kadar? Pahalı Mı?

Baby botoks fiyatları; uygulamayı yapacak olan doktor, kullanılacak dolgu türü, miktarına, uygulama yapılacak sağlık merkezine ve şehre göre değişir. Adana Dr. Lida Çiteli’de tecrübeli uzmanlarca yapılacak olan baby botoks uygulamaları için randevu alabilirsiniz.41

Sosyal Medyada Paylaş