Kullandığımız Estetik ve Güzellik Cihazları

Dr. Lida Çiteli Muayenehane’sinde FDA onaylı, son teknoloji cihazlarla estetik ve güzellik uygulamaları başarılı bir şekilde yürütülerek hastalarımız istedikleri estetik görünüme kavuşturulmaktadır. Muayenehanemizde bulunan son teknoloji cihazları ve kullanıldıkları alanları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Fotona Q Switch QX Max

Dört farklı dalga boyu bulunan Fotona Q Switch QX Max cihazı pigment lezyonlarının giderilmesinde, cilt gençleştirme uygulamalarında ve damarsal sorunların tedavisinde başarı ile kullanılmaktadır.

InMode

InMode, daha sıkı, genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler için geliştirilmiş, yüksek teknoloji ürünü, eşsiz bir cihazdır.

Fotona ND YAG Lazer

Damar ve varis tedavisinde de kullanılan Fotona ND YAG Lazer, sizi istenmeyen tüylerinizden arındırarak daha pürüzsüz ve çekici bir cilt görünümüne kavuşturur.

Fraksiyonel eCO2 Lazer

Fraksiyonel eCO2 Lazer cihazı, kollajen oluşumunu tetikleyerek cildi sıkılaştırır, gözenekleri azaltarak daha canlı, parlak, pürüzsüz ve genç bir cilt görünümü elde edilmesini sağlar.

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason Cihazı

Yüksek yoğunluklu ultrason cihazı ile hasarlı cilde etki ederek vücutta kollajen üretimi tetikleyerek daha keskin ve çekici, daha canlı, parlak ve sıkı yüz hatlarını ortaya çıkarır.

Cooltech Soğuk Lipoliz Cihazı

Karın, basen, bel, sırt, kollar ve iç bacaklarda oluşan lokal yağ birikimlerinden kurtularak daha fit ve estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Velashape 3

Hamilelik nedeniyle oluşan kilo ve çatlaklar ile selülit görünümünden kızılötesi ışınlar ve mekanik masajı birleştiren Velashape 3 cihazı ile kurtulun.

Dermapen Cihazı

Dermapen cihazı, cilt yenileme işlemlerinde sıklıkla kullanılır. Oldukça pratik olan bu cihaz ile cilt yüzeyi uyarılır, ciltte hyaluronik asit, elastin ve kolajen üretimi tetiklenerek daha genç bir cilt görünümü elde edin.

İnnofacial Cilt Bakımı Cihazı

Cilt temizleme, peeling, extraction, hidrasyon, antioxidan ve nemlendirme işlemlerini kombine eden İnnofacial Cilt Bakım Cihazı, cildi ölü tabakalardan arındırır, daha sağlıklı ve genç görünen bir cilt sağlar.

Plexr Cihazı

Sarkan deri üzerine noktasal olarak uygulanan Plexr Göz Kapağı Estetiği ile kesi izine neden olmadan sarkmış göz kapaklarından kurtulabilir, daha genç ve dinç bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ozon Terapi Cihazı

Yaşlanma ile birlikte artan kırışıklıkların tedavisinde oldukça başarılı olan sonuçlar veren Ozon Terapisi Cihazı, kılcal damarlarda kan yoğunluğunu artırarak oksijensiz kalan hücreleri yeniler.

Alexandrite Lazer Cihazı

Vücudun hemen her bölgesinde kullanılabilen Alexandrite lazerler de üzerindeki güçlü soğutma sistemi nedeniyle hiç acı hissetmemenizi, konforlu bir şekilde tüysüz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Randevu Al