Dr. Lida Çiteli

Güzelliğin Adresi Dr. Lida Çiteli!

Güzelliğin Adresi Dr. Lida Çiteli!

Eski çağlardan günümüze her dönemde insanlar için güzel görünmek önemlidir. Önceleri sürme ve dövmelerle güzel görünmeye çalışan insanlar, gül suyu, safran yağı, bal vb. maddelerle ciltlerini güzel ve bakımlı tutmaya çalışırlardı. Günümüzde, teknolojinin de gelişmesiyle birlikte dolgu, botoks, lazer ve medikal estetik uygulamaları ile artık daha kolay bir şekilde güzel görünmek mümkün.

İstanbul Şişli’deki muayenehanesinde hizmet veren Dr. Lida Çiteli de medikal estetik uygulamaları ile daha güzel ve bakımlı görünmenizi sağlıyor. Dolgu, botoks ve cilt gençleştirme uygulamaları, lazerli tedavi, saç tedavileri, ameliyatsız estetik ve bölgesel incelme uygulamaları, bağışıklık ve lazerle epilasyon tedavilerini başarıyla uygulayan Dr. Lida Çiteli, rezonans terapi ile de sağlıklı kilo vererek sigara gibi bağımlılıklardan kurtulmanızı sağlıyor.

Yaptığı tedavilerle hastaların bebek gibi pürüzsüz bir cilde kavuşmalarını, daha güzel, çekici ve genç görünmelerini sağlayan Dr. Lida Çiteli, muayenehanesinde FDA onaylı son teknoloji cihazlar kullanıyor.

İstanbul’da Dolgu ve Botoks Uygulamaları Dr. Lida Çiteli’de!

Dr. Lida Çiteli dolgu uygulamaları kapsamında dudak, yüz, burun, çene, şakak, yanak ve göz altı ışık dolguları yaparken, kırışıklıkların giderilmesi ve terleme tedavisinde de her türlü botoks işlemini başarıyla yürütüyor.

En Yeni Lazer Cihazlarıyla En Etkili Lazer Tedavileri

Dr. Lida Çiteli tarafından muayenehanede en yeni lazer cihazları ile hastalara hizmet veriliyor. İstenmeyen tüylerin giderilmesi, terleme tedavileri, çatlak, yara ve sivilce izi ve gözenek tedavileri ile daha sıkı ve pürüzsüz cilt elde edilmesini sağlayan Dr. Lida Çiteli, bölgesel incelme uygulamaları ile de daha fit ve sağlıklı görünmenizi sağlıyor.

Saç mezoterapisi, saç PRP ve saç dolgusu ile saç derisini besleyerek saç dökülmelerinin önüne geçen Dr. Lida Çiteli ile görünen her bölgenize en başarılı medikal estetik uygulamalarını yaptırarak daha bakımlı ve çekici görünebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Randevu Al