Dr. Lida Çiteli

Cooltech Soğuk Lipoliz Cihazı

Yanlış beslenme ve hareketsiz yaşam sonucu vücutta bölgesel yağlanmalar görülür. Hem sağlık hem de estetik yönden insanı rahatsız eden bu yağlanmalardan Cooltech Soğuk Lipoliz cihazı ile kurtulabilirsiniz. Karın, basen, bel, sırt, kollar ve iç bacaklarda oluşan lokal yağ birikimlerinden kurtularak daha fit ve estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Ameliyatsız Liposuction olarak da bilinen Soğuk Lipoliz uygulaması; soğuk ve vakum etkisi ile etki eder. Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan inatçı yağ hücrelerinizden kurtulmanızı sağlar. Muayenehanemizde ise Cooltech marka soğuk lipoliz cihazı kullanılmaktadır.

Cooltech Soğuk Lipoliz Cihazı Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Cooltech Soğuk Lipoliz Cihazı, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan inatçı yağ hücrelerinin giderilmesinde kullanılmaktadır. FDA tarafından onaylı bölgesel incelme ve zayıflama acılı kullanılan bu cihaz;

Cooltech Soğuk Lipoliz Vücudun Hangi Bölgelerinde Uygulanabilir?

Cooltech Soğuk Lipoliz cihazı, yağ dokusunun biriktiği ve bölgesel incelmeye ihtiyaç duyulan bütün bölgelerde kullanılabilmektedir. Başlıca uygulandığı bölgeler;

Diğer Cihazlar

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason Cihazı

Yüksek yoğunluklu ultrason cihazı ile hasarlı cilde etki ederek vücutta kollajen üretimi tetikleyerek daha keskin ve çekici, daha canlı, parlak ve sıkı yüz hatlarını ortaya çıkarır.

Fraksiyonel eCO2 Lazer

Fraksiyonel eCO2 Lazer cihazı, kollajen oluşumunu tetikleyerek cildi sıkılaştırır, gözenekleri azaltarak daha canlı, parlak, pürüzsüz ve genç bir cilt görünümü elde edilmesini sağlar.

Fotona ND YAG Lazer

Damar ve varis tedavisinde de kullanılan Fotona ND YAG Lazer, sizi istenmeyen tüylerinizden arındırarak daha pürüzsüz ve çekici bir cilt görünümüne kavuşturur.

Randevu Al