Dr. Lida Çiteli

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason Cihazı

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason (HIFU) Cihazı, yüz gençleştirme ve kol sıkılaştırmada en çok kullanılan cihazlardan biridir. Yüksek yoğunluklu ultrason cihazı ile hasarlı cilde etki ederek vücutta kollajen üretimi tetiklenir. Bunun sonucunda da daha keskin ve çekici yüz hatları ortaya çıkar, daha canlı, parlak ve sıkı bir cilt oluşumu elde edilir.

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason Cihazı Nedir?

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason (HIFU) Cihazı; cilt gençleştirme ve germe işlemlerinde en çok tercih edilen, cerrahi işlem gerektirmeyen bir teknolojidir. Ses ile ortaya çıkan enerjinin, cilde odaklanması ile yapılan bu işlem, Yüksek Yoğunluklu Odaklamalı Ultrason olarak da adlandırılır.

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason Cihazı Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason Cihazı Vücutta Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Doublo Yüksek Fokuslu Ultrason Cihazının Faydaları Nelerdir?

Diğer Cihazlar

Fraksiyonel eCO2 Lazer

Fraksiyonel eCO2 Lazer cihazı, kollajen oluşumunu tetikleyerek cildi sıkılaştırır, gözenekleri azaltarak daha canlı, parlak, pürüzsüz ve genç bir cilt görünümü elde edilmesini sağlar.

Fotona ND YAG Lazer

Damar ve varis tedavisinde de kullanılan Fotona ND YAG Lazer, sizi istenmeyen tüylerinizden arındırarak daha pürüzsüz ve çekici bir cilt görünümüne kavuşturur.

InMode

InMode, daha sıkı, genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler için geliştirilmiş, yüksek teknoloji ürünü, eşsiz bir cihazdır.

Randevu Al