Velashape 3

Velashape 3 İşlem Tablosu
 • İşlem Süresi

  30-45 dk

 • Etki Süresi

  -

 • İşe Dönüş

  Hemen

 • Anestezi

  -

Hamilelik nedeniyle oluşan kilo ve çatlaklar ile selülit görünümü bütün kadınların korkulu rüyasıdır. Kızılötesi ışınlar ve mekanik masajı birleştiren Velashape 3 uygulaması, 40-42°C ısı ile yağ dokusunu parçalayarak fazla kiloların atılmasına yardımcı olur. Kollajen üretimini de tetikleyen bu uygulama ile daha sıkı, fit ve parlak bir görünüm elde edilir.

Velashape 3 Nedir?

VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik masajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

VelaShape III’ün sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elōs teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır. Hamilelik sonrası ihtiyaç duyulan sıkılaşma ve toparlamaya başarılı çözümler sunar. Velashape 3, vücutta oluşan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

VelaShape III uygulaması, selüliti tedavi edecek, bölgesel incelme ile vücudu şekillendirecek bir uygulamadır. Günlük yaşantıyı aksatmadan, size rahatsızlık vermeden olumlu sonuçlar alınmasına imkân tanır.

Velashape 3 Nasıl Uygulanır?

İşlem öncesi uygulamayı yapacak olan uzman sizden bir form doldurmanızı isteyecektir. Bu form, uzmanın sizin tıbbi geçmişiniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Tedaviye başlamadan önce cildinizi korumak ve işlem sırasında rahat etmeniz için derinize özel bir sprey sıkılacaktır. İşlem yapılacak bölgeye o bölgeye uygun bir el aparatı yerleştirilecektir. Tüm cilt tipleri için mümkün olan en özelleştirilmiş etkiyi sağlamak ve rahat bir tedavi için duruma göre enerji arttırılabilir ya da azaltılabilir.

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da VelaShape III cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

Velashape 3 Uygulama Alanları Nedir?

Velashape 3 işlemi;

 • Bacaklar,
 • Kalça,
 • Basen,
 • Göbek,
 • Yan karın,
 • Kollar
 • Gıdı,
 • Sütyen arkası ve sırt bölgesinde güvenle kullanılabilmektedir.

Velashape 3 Kaç Seans Uygulanır?

Seans sayısı, uygulanacak bölgenin yağ oranı ve selülit yoğunluğuna göre değişir. En fazla 4-8 seans önerilir. Seans aralıkları haftada bir şeklindedir.

Velashape 3 Kimlere Uygulanabilir?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Selülit görünümü hafifletme, bölgesel incelme ile sıkılaşmayı artırma konusunda oldukça etkili olan bu tedavi sadece cilt kalitesinin artırılmasında bile kullanılabilmektedir. Bazı hastalar selülit problemi bulunmamasına ve zayıf olmalarına rağmen vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape 3 bu konuda da son derece etkilidir.

Velashape 3 Avantajları Nelerdir?

Diğer bölgesel incelme tedavilerine göre daha yenilikçi bir teknolojinin ürünü olan Velashape 3, düzgün bir fiziğe kavuşmak için sıkça başvurulan bir yöntemdir. Birden fazla avantaj sağlayan Velashape 3, selülit sorunlarının çözümünde son derece başarılıdır.

Uygulanan tedavi ile birlikte kısa zamanda iyileşme sağlanır. İşlemin ardından istirahat etmenizi gerektirecek bir durum yaşanmaz. Sosyal yaşantınıza ve iş hayatınıza kolayca devam edebilirsiniz. Özellikle hızlı kilo kaybedilen dönemlerde meydana gelmesi normal olan sarkmaları gidermek, hamileliğin ardından oluşan çatlaklardan ve sarkmalardan kurtulmak, vücudunuza kaybettiği sıkılığını yeniden kazandırmak için ideal bir seçimdir.

Pek çok kadının korkulu rüyası olan basen bölgesindeki bölgesel yağlanma sorununu etkin şekilde gideren Velashape 3 tedavisinin sağladığı büyük avantajları sıralamamız gerekirse:

 • Bölgesel incelme sağlarken günlük yaşamdaki aktivitelerinizi aksatmaz.
 • Gözle görülür sonuçları son derece kısa bir sürede elde edebilirsiniz.
 • Herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeden konforlu şekilde sıkılaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
 • Hamilelik sonrasında vücudunuzun ihtiyaç duyduğu pek çok şeyi tek bir uygulama ile sağlayabilirsiniz.
 • Çatlaklarınızı gidermek için en etkin tedavi seçeneğidir.
 • Bölgesel incelmenin yanı sıra cilt yapısında iyileşme sağlamak için radyo frekans gibi tedavilerle birlikte uygulanabilir.
 • Vücudun tamamında etki edebildiği için hayalini kurduğunuz fiziğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü aktör, manken, aktris ve sporcuların dönem dönem başvurdukları Velashape 3 tedavisi fazla kilolarınızdan kurtulmak ve bunu yaparken cildinizi sıkılaştırmak için en iddialı çözümlerin başında geliyor.

Velashape 3 İle Nasıl Sonuçlar Elde Edilebilir?

Günlük hayatımızda farkında olmadan benimsediğimiz alışkanlıklar ve yaptığımız rutin aktivitelerden vazgeçmek oldukça zordur. Sürekli olarak gelişen teknoloji bizi alabildiğince hareketsiz bir yaşantıya sevk eder. Günlük yaşam rutinimizi daha sağlıklı hale getirecek değişiklikleri yaptığımız sürece Velashape 3 tedavisi arzu ettiğimiz sıkılaşma ve incelme etkisini sağlayacaktır. Bunun kalıcılığını sağlamak ise bizim öz disiplinimizle ilgilidir.

Velashape 3 Uygulanmasının Yan Etkisi Var Mı?

FDA tarafından onaylanan Velashape 3 uygulaması tüm cilt tipleri için uygundur. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da hiçbir yan etkisinin olmadığını ortaya koymaktadır. Son derece rahat ve konforlu bir uygulamadır. Hastalar, Velashape 3’ü gevşemeyi ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan derin doku masajına benzetmektedirler. VelaShape III teknolojisinin en önemli özelliği, hastanın cilt hassasiyetini ve konforunu üst düzeyde sağlamasıdır. Uygulama sonrası işlem bölgesinde sıcaklık hissedilmesi ise normaldir.

Velashape 3 Uygulama Öncesi ve Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tedavilerin doğru yaşam seçimleri ile desteklenmesi de kalıcılığı etkiler. Beslenmeye dikkat edilmesi ve egzersiz yapılması da tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılar.

Tepeden Tırnağa Muhteşem Bir Vücut

Yağ dokularının hem hacmini hem de görünümünü azaltan Velashape 3 teknolojisi, bunu hem vakum hem de doku manipülasyonu tekniklerini kullanarak yapar. Özellikle kadınların gebelik döneminin ardından yaşadığı toparlanma ve sıkılaşma ihtiyacına bilinen en başarılı çözümü getirir. Çatlaklarınızdan, bölgesel yağ birikintilerinizden ve sarkmalardan kurtulup, baştan aşağıya kusursuz bir vücut istiyorsanız Velashape 3 tam da aradığınız şey.

Optimal Vücut Şekillendirme İçin Mucize Cihaz: Velashape 3

Velashape 3 cihazı, cerrahi olmayan tedavilerle hayallerindeki vücuda sahip olmak isteyenler için en optimal cihaz olarak öne çıkıyor. Kullanım kolaylığı, kullanıcıya sağladığı konfor, eve kapanmayı gerektirmemesi, etki alanının derinliği, tekrarlanabilir oluşu ve klik protokollere uyması bu cihazı en optimal seçenek haline getiriyor.

Velashape cihazının üretici markasının dünya ölçeğindeki başarı ve tecrübesi, hakkında yazılan akademik makale sayısı cihazın başarısını gösteren etkenler arasında. İnvaziv olmayan vücut biçimlendirme cihazları arasında dünya genelinde en tanınınmış ve en çok tercih edilen marka olma konumunu sürdürüyor.

Velashape 3 Uygulamasın Neden İhtiyaç Duyarız?

Hızlı şekilde yaşanan kilo değişimleri, ilerleyen yaşla beraber cildin elastikiyetini yitirmesi ve hızla gevşemesi çok sayıda estetik sorunun doğmasına yol açar. İnce ve sıkı bir vücuda sahip olmak isteyen pek çok kadın ve erkek Velashape 3 uygulamasını tercih etmektedir. Tek bir başlıkla çok sayıda etki yaratan bu cihaz, vücut hatlarımızı belirginleştirmek, sıkılaşmak, çatlakları gidermek ve daha birçok neden için ihtiyaç duyduğumuz bir teknoloji.

Velashape 3 Uygulama Fiyatı

Velashape 3 uygulama fiyatları işlemin niteliği, seans sayı ve uygulama bölgesinin büyüklüğüne göre değişir. Düşük fiyatlı uygulamalar uygun olmayan cihazlarla işlem anlamına gelebilmektedir. Bu nedenle uygulamanın kalitesi ve doktorun deneyimi önemli bir ayrıntıdır.

Velashape 3 Sık Sorulan Sorular

Velashape 3 seansları bittikten sonra uygulamanın periyodik olarak devam ettirilmesi kalıcılığı artırır. Kalıcılığı sürekli hale getirmek için yaşam şekline, beslenmeye ve egzersiz yapmaya da dikkat edilmelidir.

Hayır, velashape 3 uygulaması ağrılı değildir. İşlem esnasında sadece masaj etkisi olur. Radyofrekans nedeniyle sıcaklık hissi oluşur.

Velashape 3 uygulamasının son seansından sonraki 10 hafta içerisinde sonuçlar belirgin olarak görülür. İlk tedavide bile ciltteki sıkılık hissedilir. Bu sıkılık ve pürüzsüzlük zaman ilerledikçe daha da artacaktır.

Evet, velashape 3 işlemi FDA onaylı bir işlemdir. Selülit tedavisi, bölgesel incelme ve sıkılaştırmada güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Cilt kalitesini de artıran bu uygulama ile daha diri bir görünüm elde edilebilmektedir.

Velashape 3 uygulaması ile;

 • Karın bölgesinde yaklaşık 2,5 cm,
 • Bacak bölgesinde yaklaşık 1,5 cm,
 • Diğer işlem yapılan bölgelerde ortalama 1-3 cm incelme olmaktadır.

Bu tedavinin hemen her birey için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Zira bölgesel yağlanma veya selülit gibi problemler herkesin başına gelebilmektedir. Ancak başarılı sonuç alabilmek için kişinin öncesinde detaylı bir ön muayeneye alınması gerektiğini belirtmemiz gerekir. Gerçekleştirilen muayenenin ardından tedavinin sizin için ne ölçüde uygun veya gerekli olduğu tespit edilir. Uzman doktor, danışanının bu tedavi için uygun durumda olmadığına karar verirse işlemin ertelenmesi veya iptal edilmesi gerekebilir.

Tedavinin tam olarak ne zaman tamamlandığına uzman hekiminiz karar vermelidir. Sonuçların etkili ve kalıcı olabilmesi için öncelikle seansların düzenli şekilde aksatılmadan uygulanması gerekir. Tedavi tamamlandıktan sonra kontrol randevularını da aksatmamak, sağlıklı dengeli beslenmek ve egzersizler yapmak sonuçların olabildiğince uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Vücudunuzun sıkılığını ve diriliğini koruyabilmek için kolajen üretiminin ve miktarının yüksek seviyelerde olması gerekir. Kolajen miktarı azaldığında vücudunuzun kolajen üretimini tetikleyecek başka tedaviler veya Velashape3’ün yeniden uygulanması gibi seçenekler gündeme gelebilir.

Randevu Al

Çerezler Hakkında Bilgilendirme
Çerez Politikası Metni'nde ayrıntılı şekilde açıklandığı üzere web sitemizde zorunlu, performans ve analitik, kişiselleştirilmiş reklam/pazarlama amacı taşıyan çerezleri ve benzer araçları kullanmaktayız. Bu çerezleri kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Çerez Aydınlatma Metninde açıklandığı üzere seçiminizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Detaylara Çerez Politikası ve Aydınlatma Metni'nden ulaşabilirsiniz.