Dr. Lida Çiteli

Fotona ND YAG Lazer

İstenmeyen tüylerden kurtularak daha pürüzsüz, parlak ve çekici bir cilt elde etmek Fotona marka ND YAG Lazer cihazı ile mümkün. Cildin daha derinlerine etki edip kıl köklerini tahrip edebilen bu cihaz, tüy dökmede kullanılan en etkili lazer cihazlarından biridir.

Damar ve varis tedavisinde de kullanılan Fotona ND YAG Lazer, sizi istenmeyen tüylerinizden arındırarak daha pürüzsüz ve çekici bir cilt görünümüne kavuşturur.

ND YAG Lazer Nedir?

ND YAG lazerler, dalga boyu 1064 nm olan lazer çeşitleridir. Diğer lazerlere göre emilimi daha düşüktür. Muayenehanemizde Fotona marka ND YAG Lazer kullanılmaktadır. Fotona ND YAG Lazer, derinlerdeki kıl kökleri ve damarlara bile nüfuz ederek tedavi sağlar. Lazerin termal enerjisi, etkinin istenen noktaya kadar ulaşmasını sağlar.

Lazer ışığı, Q-Switched teknolojisi ile ısı yerine fotoakustik dalgalara dönüşür istenmeyen pigmentleri ve dövme mürekkebi gibi diğer partikülleri parçalar, vücut da kendi sistemi içerisinde bu partikülleri ortadan kaldırır. Fotona’nın yenilikçi FracTAT teknolojisi, gaz ve mürekkep parçacıklarının daha kolay parçalanıp kaçması için ciltte mikro boyutlu delikler oluşturur. Bu da cildin temizlenip yenilenmesinde önemli bir fark yaratır.

Fotona ND YAG Lazer Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Fotona ND YAG Lazer;

Fotona ND YAG Lazer Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Fotona ND YAG Lazer, genital bölge ve koltuk altı dahil vücudun her bölgesinde kullanılabilmektedir. Özellikle kalın ve yaygın kalın tüylerde etkilidir. Yüz bölgesinde az sayıda bulunan kalın tüylerde ve dudak üstü hariç ince yüz tüylerinde tavsiye edilmemektedir.

ND YAG Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Diğer Cihazlar

Fraksiyonel eCO2 Lazer

Fraksiyonel eCO2 Lazer cihazı, kollajen oluşumunu tetikleyerek cildi sıkılaştırır, gözenekleri azaltarak daha canlı, parlak, pürüzsüz ve genç bir cilt görünümü elde edilmesini sağlar.

InMode

InMode, daha sıkı, genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler için geliştirilmiş, yüksek teknoloji ürünü, eşsiz bir cihazdır.

Fotona Q Switch QX Max

Dört farklı dalga boyu bulunan Fotona Q Switch QX Max cihazı pigment lezyonlarının giderilmesinde, cilt gençleştirme uygulamalarında ve damarsal sorunların tedavisinde başarı ile kullanılmaktadır.

Randevu Al